Jesień 2015

Kochane mamy, drodzy rodzice!

Dominika OlaszekWyjątkowo upalne w tym roku lato dobiega końca. Coraz chłodniejsze wieczory przypominają nam o zbliżającej się jesieni. My – jak co roku o tej porze – spotykamy się z wami na łamach kolejnego wydania DaDy. Jednym z głównych tematów numeru jest tym razem temat bliski sercu każdego rodzica: co robić, żeby nasze dzieci chorowały jak najrzadziej. Podpowiemy, jak możemy wspomóc odporność prawidłowym odżywianiem. To szczególnie istotne jesienią. Dowiecie się, jak należy żywić maluchy, aby przeziębienia i grypa omijały je szerokim łukiem. Zdrowe – będą mogły do woli korzystać z jesiennych spacerów – a my razem z nimi!

Drugim zagadnieniem jest przygotowanie dziecka na pojawienie się młodszego rodzeństwa. Agnieszka Stein w specjalnym wywiadzie dla DaDy podpowiada, jak powinniśmy rozmawiać z naszymi pociechami, aby narodziny młodszego brata czy siostry były dla nich łatwiejszym do zrozumienia przeżyciem. Nie zabrakło także miejsca na prezentację kolejnej przyjaznej rodzinom z dziećmi przestrzeni. Tym razem zabierzemy was do Legionowa – do kawiarni STACJA FRAJDA!

Jesienny numer DaDy to także okazja do wygrania nagród w naszych konkursach. Mamy dla was bezpłatne zajęcia w klubokawiarni Stacja Frajda i książeczki „Basia i wyprawa do lasu“ wydawnictwa EGMONT. Więcej konkursów z fantastycznymi nagrodami znajdziecie na www.facebook.com/magazyndada.

Życzymy wam przyjemnej lektury oraz spokojnego i bezstresowego rozpoczęcia nowego roku w szkole, przedszkolu czy żłobku!

Dominika Olaszek,
Redaktor naczelna magazynu DaDa

Czytaj online