Jesień 2016

Kochane mamy, drodzy rodzice!

Dominika OlaszekWłaśnie pożegnaliśmy tegoroczne wakacje. Dni stają się coraz krótsze, wieczory coraz chłodniejsze. W powietrzu wyczuwamy już zapach nadchodzącej jesieni. Czasami przynosimy we włosach nitki babiego lata. Wkrótce schowamy do szaf sandałki i letnie ubranka naszych pociech, jednak mamy nadzieję, że słońce nadal będzie często towarzyszyło najbliższym miesiącom.

Jesień to też czas zapisywania naszych pociech na dodatkowe zajęcia. Może tym razem będzie to muzyka? Poczytajcie w tym numerze DaDy, jak ciekawa i rozwijająca może być wczesna edukacja muzyczna. Znajdziecie też artykuł skierowany do przyszłych tatusiów, którzy z niecierpliwością oczekują na narodziny pierwszego dziecka. Pomożemy im przygotować się do tego niezwykłego wydarzenia. W tym numerze znajdziecie także relację z odwiedzin w jednej z warszawskich klubokawiarni przyjaznych rodzicom z dziećmi. Tym razem będzie to edukacyjna klubokawiarnia KÓŁKO I KRZYŻYK na Żoliborzu.

Życzymy Wam, abyście z energią i radością rozpoczęli nowy rok szkolny. Niech będzie owocny oraz bogaty w nową wiedzę i pozytywne doświadczenia.

Dominika Olaszek,
Redaktor naczelna magazynu DaDa

Czytaj online