Lato 2016

Kochane mamy, drodzy rodzice!

Dominika OlaszekWreszcie długo wyczekiwane lato! Razem z DaDą wprowadzimy was w prawdziwie wakacyjny klimat. Na początek się trochę wspólnie ponudzimy. Okazuje się jednak, że nuda to nic złego, a nawet może być twórcza! Przeczytajcie, dlaczego nie powinniśmy organizować dzieciom każdej wolnej chwili w czasie wakacji, lecz pozwolić im na swobodną zabawę. Wakacje to oczywiście także bliższe i dalsze wyjazdy. DaDa zabierze was tym razem na dłuższą wycieczkę. Przeniesiemy się kilkadziesiąt kilometrów za Warszawę, do Krainy Iluzji. To będzie niezapomniany dzień! Ponownie odwiedzi nas znajomy fizjoterapeuta Paweł Zawitkowski. Tym razem opowie o tym, jak kąpać niemowlęta i dlaczego tak istotny jest sposób, w jaki to robimy.

Oprócz tego w numerze nasze stałe działy: Pomysł na prezent, Kraina małego czytelnika (na dłuższe podróże lub na wypadek, gdyby jednak pogoda przez chwilę nie sprzyjała) oraz Warszawa pod lupą (dla tych, którzy spędzają lato w mieście).

Przeczytajcie też poniżej, jaką niespodziankę przygotowaliśmy dla was na najbliższe miesiące. Życzymy wam niezapomnianych wakacji, wspaniałych przeżyć i pięknej pogody!

Dominika Olaszek,
Redaktor naczelna magazynu DaDa

Czytaj online