Wiosna 2016

Kochane mamy, drodzy rodzice!

Dominika OlaszekWreszcie wiosna! Trudno ukryć radość z faktu, że w końcu nadchodzi. Cieszy nas nie tylko coraz piękniejsza pogoda, ale także dłuższy dzień. Już wkrótce zazielenią się drzewa i trawniki, a my będziemy mogli na długie miesiące zapomnieć o zimowych ubraniach.

Wraz z wiosennym wydaniem świętujemy czwarte urodziny DaDy! Stąd u nas znakomity nastój i wesoła tematyka. Z tej okazji mamy dla Was niespodziankę! To zupełnie nowa strona internetowa. Sprawdźcie sami i od teraz czytajcie DaDę wszędzie tam, gdzie chcecie, na wszystkich urządzeniach mobilnych.

Znowu odwiedza nas zaprzyjaźniony fizjoterapeuta, Paweł Zawitkowski, który – jak zwykle tryskając energią i doskonałym humorem – zabierze nas tym razem na podwórko. Dla dzieci będzie to doskonała okazja do zdrowej porcji ruchu, a dla rodziców – sentymentalna podróż w czasie do dawnych lat, kiedy to grali w zośkę czy zbijaka. Gdy już się wyszalejemy, przyjdzie pora na chwilę umysłowego skupienia: podejmiemy temat oszczędzania. To dobry moment na dyskusję o finansach – w końcu wakacje już tuż tuż, więc każdemu przydadzą się dodatkowe oszczędności. A kiedy poczujemy, że znowu roznosi nas wiosenna energia, udamy się na spotkanie z animatorami z Oligo, którzy zadbają o to, aby absolutnie nikt nie poczuł się – nawet przez chwilę – znudzony.

Życzymy wam przyjemnej lektury. Korzystajcie z wiosennego słońca, spędzajcie jak najwięcej czasu na świeżym powietrzu.

Dominika Olaszek,
Redaktor naczelna magazynu DaDa

Czytaj online