Zima 2015

Kochane mamy, drodzy rodzice!

Dominika OlaszekMiło nam spotkać się z wami na łamach DaDy po raz kolejny. Długie zimowe wieczory to dobry powód do zatopienia się w lekturze. Mamy nadzieję, że i tym razem dostarczymy wam ciekawych i inspirujących tematów. Pogoda o tej porze roku nie zawsze nam sprzyja, ale na naszej okładce biało i mroźnie. Na taką zimę czekamy!

Tym razem przyjrzymy się roli rodzica w rozwijaniu pasji dziecka. Być może artykuł będzie inspiracją do tego, aby twórczo i ciekawie spędzić wspólnie czas, dzięki czemu odkryjecie nowe zainteresowania waszej pociechy. Mamy też coś dla rodziców młodszych dzieci: fizjoterapeuta Paweł Zawitkowski opowiada, jak ważne są zabawy z rodzicami dla rozwoju maluszków i pokazuje, w co i jak się bawić.

Zabierzemy was również do szkoły gotowania dla dzieci "Kącik Kuchcika". Wspólne kucharzenie to nie tylko wspaniała zabawa. Ma ono także rolę terapeutyczną, co jest szczególnie istotne dla dzieci-niejadków i ich rodziców.

Oczywiście zimowe wydanie DaDy to kolejna okazja do otrzymania interesujących nagród. Mamy dla was grę planszową, książki, a także możliwość wygrania bezpłatnej konsultacji pediatrycznej w Centrum Medycznym Balumed – nowoczesnej i przyjaznej maluchom i ich rodzinom placówce medycznej.

Życzymy wam miłej lektury, Wesołych Świąt i wszystkiego najlepszego w Nowym Roku – niech będzie twórczy, aktywny i radosny!

Dominika Olaszek,
Redaktor naczelna magazynu DaDa

Czytaj online