Zima 2017

Kochane mamy, drodzy rodzice!

Dominika OlaszekCzy też macie wrażenie, że czas pędzi nieubłaganie? Ledwo rozpoczęliśmy rok 2017, a już będziemy go kończyć. Być może dla wielu z Was był to wyjątkowy rok - rok w którym powitaliście nowego członka rodziny. Przed Wami pierwsze wspólne święta, z pewnością będą niezapomniane.

Dylematem niejednej karmiącej mamy jest to, czy wigilijne potrawy nie zaszkodzą jej maleństwu. W tej sprawie zawsze można liczyć na życzliwe porady członków rodziny oraz przyjaciół. Agata Aleksandrowicz, dyplomowana promotorka karmienia piersią, autorka bloga Hafija.pl wypowiada się na ten temat na łamach DaDy. Mamy nadzieję, że wiedza ta pozwoli Wam cieszyć się świątecznymi smakami.

Jeżeli Wasze dziecko wkracza już w etap rozszerzania diety, z pewnością zaciekawi Was nasza rozmowa z Joanną Anger i Anną Piszczek - autorkami czytanego przez tysiące rodziców bloga AlaAntkowe BLW. Dowiecie się z niej, co podawać do jedzenia dziecku oraz kiedy i w jaki sposób to robić.

O tym, jak przygotować dziecko do pierwszej wizyty u fryzjera, opowie nam Agnieszka Szulc-Paszkowska, założycielka pierwszego w Warszawie salonu fryzjerskiego dla dzieci - Fryzjerkowo. Te informacje przydatne są nie tylko od święta!

Życzymy Wam, by w tym codziennym pędzie święta Bożego Narodzenia były czasem zatrzymania się i skupienia na tym co najważniejsze. Niech to będzie czas radości i spokoju. Celebrujcie każdą chwilę i cieszcie się nią!

Dominika Olaszek,
Redaktor naczelna magazynu DaDa

Czytaj online